PRŮBĚH SLUŽBY

 1. Pečovatelská služba je poskytována v rozsahu smlouvy a dle sjednané specifikace v individuálním plánu péče v předem dohodnutém čase (dohoda o potřebách uživatele a kapacitou poskytovatele).
 2. Smlouvu je možné měnit dodatkem ke smlouvě (rozsah a četnost úkonů).
 3. Provedení (realizaci) služby je společnš s klientem hodnocena a pečovatelka provede zápis do tiskopisu, společně s podpisem klienta.(S klientem si popovídáme, jak mu služba vyhovuje).
 4. 1x ročně (nebo dle potřeb na základě změn) se s uživatelem provádí společné hodnocení individuálního plánu –zda služba naplňuje podporu uživatele.
 5. V individuálním plánu pečovatel – klíčový pracovník zaznamenává změny v rozsahu, způsobu a četnosti péče, a to vždy ve společně s uživatelem. Do individuálního plánu uvádí i podíl podpory rodiny, přátel a osobní zapojení uživatele.
 6. Provedené úkony a spotřebovaný čas je zaznamenáván do dodacího listu a je evidován terminálem na základě kódu příslušného úkonu.
 7. Pokud uživatel nedojde sám otevřít, poskytuje pečovatelce klíč od bytu – domu, proti potvrzení o jeho převzetí. Před vstupem do bytu – ještě před odemknutím, pečovatelé dle domluvy zazvoní, před i po odemčení bytu jsou povinni zaťukat a ihned oznamovat, že přichází pracovník pečovatelské služby.
 • KONTAKTNÍ INFORMACE

  Centrum sociální pomoci a služeb o.p.s.
  Harmonie II
  Souběžná 1746
  500 12 Hradec Králové

  Telefon/fax:
  495 272 242, 495 272 123
  Mobilní telefon:    720 652 678, 720 651 694 (sociální pracovnice, vedoucí okrsků PS) - informace a sjednání služby
  E-mail: marika.mala@csps-hk.cz , pavlina.davidova@csps-hk.cz

Centrum sociální pomoci a služeb o.p.s.
Adresa CSPSHarmonie II, Souběžná 1746, 500 12 Hradec Králové
Telefon CSPSTelefon: 495 272 242
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.