SHÁNÍME OCHRANNÉ POMŮCKY

Sháníme ochranné pomůcky

Pod činnost našeho centra patří mimo jiné také poskytování pečovatelských služeb seniorům v domácnostech. Jako asi většina v této době i my narážíme na obrovský nedostatek ochranných pomůcek nejen pro naše statečné pečovatelky v první linii ale také pro klienty. Roušky zvládly svépomocí ušít naše kolegyně, ale budeme rádi za vaší pomoc v oblasti „lovení nabídek ochranných pomůcek na internetu“, a sice v tomto rozsahu:

- dezinfekce ( malé osobní ve spreji , tj. v množství cca většinou 100 ml , nebo ve větším množství v kanystru na přelití) i ve formě gelu. Důležité je vždy ověřit účinnost na koronavirus ( virucidní účinek)
- ochranné rukavice jednorázové
- respirátory, třídy FFP2
- digitální teploměry tělesné teploty
- ochranné pláště, nebo ochranné kombinézy – opět určené jako ochrana proti koronaviru
- ochranné brýle
- ochranná čepice

Bohužel obchodníci často nabízejí výrobky za nesmyslně vysoké ceny. Budeme rádi, pokud narazíte na rozumné nabídky a zprostředkujete nám kontakt. Něco nám distribuuje KÚ ale to nám bohužel pokryje jen zlomek toho, co opravdu potřebujeme.
Kontaktovat nás můžete na email, případně telefon: helena.vostrovska@csps-hk.cz, 725 450 089

DĚKUJEME!

Centrum sociální pomoci a služeb o.p.s.
Adresa CSPSHarmonie II, Souběžná 1746, 500 12 Hradec Králové
Telefon CSPSTelefon: 495 272 242
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.